Mevzuat Takip SistemiÜye Olma Şartları

Üye Olma İşlemi


Siteye Üye Olabilmek için öncelikle, "Üye Ol" butonuna tıklanarak açılan sayfadaki formun eksiksiz bir şekilde doldurulması zorunludur.

İki çeşit site üyeliği bulunmaktadır.

1- Bireysel Üyelik

2- Kurumsal Üyelik.

Bireysel üyelik, herhangi bir tüzel kişiliği, kurum veya kuruluşu temsil etmeden, gerçek kişilerin kendi adlarına yaptırdıkları üyeliktir.

Kurumsal üyelik ise, herhangi bir özel veya kamu tüzel kişisi (şirketler, sivil toplum kuruluşları, odalar, barolar, üniversiteler, kamu kurumları, mahalli idareler vb) adına yapılan üyeliktir.

Formda üyelik kaydı yapanlar, kayıt olurken kullandıkları elektronik posta adresine gelecek olan AKTİVASYON LİNKİNE tıklayarak üyeliklerini aktifleştirmeleri gerekmektedir.

Bu şekilde üyeliklerini aktifleştirenler, kayıt olurken kullandıkları mail adresi ve şifrelerini kullanarak siteye giriş yapabilirler.


Hizmetlerden Yararlanmaya Başlama


Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, sitemizden verilen hizmetlere erişilebilmesi için, Abonelik İşlemlerinin tamamlanması zorunludur.

Abonelik İşlemlerinin başlatılması için, üye girişi yapıldıktan sonra, açılan üye sayfasında çıkan;

"Uyarı

Üyelik kaydınız tamamlanmıştır. Üyelik paketlerimizden satınalmak için tıklayınız."

uyarıcındaki "tıklayınız" kelimesinin üzerine tıklayarak açılan sayfadan, Tercihinize göre Üyelik Çeşidi ve Üyelik Paketi'ni seçmeniz gerekmektedir.

"Üyelik Çeşidi ve Üyelik Paketi" için detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Seçtiğiniz üyelik paketine göre, hemen aynı sayfada yer alan tabloda, yararlanacağınız kategoriler otomatik olarak işaretlenecek ve sayfanın altına toplam KDV hariç fiyatı gelecektir.

Pakete dahil olan kategorilerin karşısında "Pakete dahil" ibaresi çıkacaktır. Bu ibare çıkmayıp, karşısında ücret yazan kategorileri ise istenildiği takdirde işaretlemek suretiyle Siparişinize dahil edebilirsiniz.

Bu şekilde seçimleriniz bittikten sonra, sayfa altındaki Seçimi Tamamla butonuna tıklayarak, hangi hizmet kategorisinden ve hangi sınırlar içerisinde yararlanmak istediğinizi bize bildirmiş olursunuz.

Bu aşamadan sonra, Müşteri Temsilcimiz en seri şekilde sizinle irtibata geçecektir.